Greeny Mind
Bine ai venit pe forum! Te rog sa te inregistrezi, sau daca esti deja membu al acestiu forum sa te conectezi. Multumesc!
Greeny Mind

Think Green!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Gripa porcina

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Gripa porcina   Mar Mai 05, 2009 6:57 pm

stiu ca pare amuzant Big grin
dar e serioasa treaba..Adica poti muri...si antifotul va fi gata doar mai incolo.. Am auzit ca e o combinatie intre gripa noastra, gripa aviara si gripa porcilor. Noroc ca in Romania inca nu sunt cazuri Smile Ce parere aveti?
Sus In jos
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

feminin Taur Numarul mesajelor : 258
Data de inscriere : 15/03/2009
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   Joi Mai 07, 2009 3:59 pm

adica inca nu se poate trata? ok..mia este pana sa poti preveni boala dar daaca o iei de undeva..nu o poti trata? ma rog...pare amuzant"gripa porcina" dar..bine ca inca nu sunt cazuri in Romanina
Sus In jos
Fraise
Integrated
Integrated

feminin Pesti Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 37
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   Mar Mai 26, 2009 6:18 pm

Vizitato a scris:
stiu ca pare amuzant Big grin
dar e serioasa treaba..Adica poti muri...si antifotul va fi gata doar mai incolo.. Am auzit ca e o combinatie intre gripa noastra, gripa aviara si gripa porcilor. Noroc ca in Romania inca nu sunt cazuri Smile Ce parere aveti?

Poti murii in cazul in care nu te tratezi, asa cum se intampla si la o gripa normala netratata!!!
Se manifesta ca o gripa normala, nu cum zic ei porcina, aviara sau Dzeu mai stie cum ... e o gripa normala, netratata poti da in complicatii, dar daca o previi te vindeci. Si oricum asta a fost lansata de americani, pentru a distruge economia din Mexic, nicidecum a fost vreun om bolnav si ala a raspandit boala pe tot globul ...
Americanii sunt oameni destepti si ca sa obtina ceva, fac virusi!

Asa a fost si cu gripa aviara, a fost lansata de cineva sa distruga economia tarii respective!
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
[*cleexie<3*]
Cool Girl
Cool Girl

Numarul mesajelor : 203
Data de inscriere : 26/03/2009

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   Sam Iun 06, 2009 8:24 pm

Pai...cred ca e la fel ca oricare alta gripa.Normal ca daca nu respecti unele norme de igiena sinu te tratezi la timp o sa ai probleme.Totusi mi se pare ca toata chestia asta este prea mediatizata.Adica sincer,nu e mare lucru din cate m-am informat.Totusi nu inteleg pentru ce e facut virusul..ca doar e facut in laborator.Fraise,cred ca ai dreptate.
Sus In jos
Ada
Integrated
Integrated

feminin Gemeni Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 03/06/2009
Localizare : Deep in your heart:x

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   Lun Iun 08, 2009 3:34 pm

La naiba cu gripa asta.Sa stea unde trebuie.Noi n'avem nevoie de gripaaaaaaa Broken Heart
Sus In jos
kittiii.xD
Cool Girl
Cool Girl

feminin Berbec Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 09/06/2009

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   Mar Iun 23, 2009 12:57 pm

asa e Neutral
si totusi am auzit ca ar fi cazuri si in Romania Suspect
sper ca nu Neutral
Sus In jos
Pirate. Queen.
Admin
Admin

feminin Gemeni Numarul mesajelor : 678
Data de inscriere : 25/04/2009
Localizare : Pe undeva pe langa Bucuresti,Prin Bucuresti sau sub Bucuresti.Romanica\:d/

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   Joi Iul 30, 2009 1:16 pm

Cunsoc gloabe [nu pot sa le spun altfel] care spun ca nu mai pleaca din tara ca sa nu ia gripa porcina
frate!Daca te protejezi si ai grija de tine
nu patesti nimic

その惑星を保存自分を殺し
traducere

...si acum...treci la treaba!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Gripa porcina   

Sus In jos

Gripa porcina
Sus 
Pagina 1 din 1