Greeny Mind
Bine ai venit pe forum! Te rog sa te inregistrezi, sau daca esti deja membu al acestiu forum sa te conectezi. Multumesc!
Greeny Mind

Think Green!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Tu la 20, 30, 40

In jos 
AutorMesaj
kittiii.xD
Cool Girl
Cool Girl

feminin Berbec Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 23

MesajSubiect: Tu la 20, 30, 40   Mar Iun 23, 2009 2:23 pm

Imagineaza-ti cum ai fii tu la 20,30 sau 40 de ani..

Pe la 20 de ani ma vad o fata simpla,modesta ..inca chinuita de adolescenta..si care va incerca sa-si gaseasca un job..Ma gandeam..designer de interior...si prezentatoare tv..bineinteles daca timpul in va permite..si de'asta va trebui sa aleg intre cele doua..

La 30 de ani..Cred ca deja voi fi casatorita..(sper ca imi voi gasi perechea pana atunci).Probabil cu un copil sau doi.(numele..mereu am fost obsedata de el..pai..daca e baiat ahmmm nu stiu..si daca e fata...probabil ca Maya sau Bianca) .departe de Romania..plecata pe undeva prin NY, Miami sau poate Londra..Imi voi continua cariera bineinteles dar nu-mi voi neglija familia sub nicio forma!Ea va fi pe primul loc...

Si la 40...O femeie inca casatorita..probabil voi mai continua cu cariera vreo cativa ani apoi..gata..imi voi dedica intregul meu timp liber pe care sper sa-l am...familiei mele..Normal..poate ma voi angaja pe undeva si eu..pe unde nimeresc...nu va ganditi la gunoiera sau altceva..probabil voi lucra la un birou ceva..dar nu imi plac chestiile astea..Voi fi o doamna perfecta Big grin
Sus In jos
do0olshe
Cool Girl
Cool Girl

feminin Pesti Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Tu la 20, 30, 40   Dum Iul 26, 2009 10:43 pm

pai la 20 de ani cred k o sa fiu numai in cluburi si pe afara toata ziua..nu o sa mai stiu ce e aia casa , ce sunt aia parinti Laughing
pe la 30 de ani incep sa imbatranesc si o sa am un viitor stralucit si o sa ma casatoresc cu un barbat bine rau care sa fie super milionar Embarassed
la 40 de ani o sa ma mentin in forma sa arat mai tanara si sa ma plimb cu banii castigati in viata asta prin toate tarile Smile Laughing
Sus In jos
Dolly
Integrated
Integrated

feminin Berbec Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 30/07/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Tu la 20, 30, 40   Joi Iul 30, 2009 6:14 pm

la 20 de ani ma vad o studenta 8-> cu un drum spre psihologie in fata,cu un iubit minunat si cu niste prieteni de incredere...+distractie Big grin...si ceva cantece pe acolo :-"
la 30 de ani ma vad maritata :x cu un copil ...continuandu`mi cariera de psiholog 8-> si muzica mea Smile
la 40 de ani imi vad copii mari,eu avand grija de ei Big grin si continuandu`mi meseria :">
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tu la 20, 30, 40   

Sus In jos

Tu la 20, 30, 40
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Greeny Mind :: DIVERSE :: Cafenea-
Mergi direct la: