Greeny Mind
Bine ai venit pe forum! Te rog sa te inregistrezi, sau daca esti deja membu al acestiu forum sa te conectezi. Multumesc!
Greeny Mind

Think Green!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Parerea ta despre acest forum este...

In jos 
AutorMesaj
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

feminin Taur Numarul mesajelor : 258
Data de inscriere : 15/03/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Parerea ta despre acest forum este...   Lun Mar 23, 2009 4:29 pm

so...Care este parerea voastra despre acest forum? alien
Sus In jos
Alle.=3
Cool Girl
Cool Girl

feminin Berbec Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 21/03/2009
Varsta : 21
Localizare : In your mind...=3

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Dum Mar 29, 2009 6:05 pm

Hmm...
Forumul pare OK pentru inceput,dar,ce-i drept insa...Nu-mi pot face inca o oarecare parere.
Sus In jos
Ciocolata Cu Chimicale=;
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 111
Data de inscriere : 20/04/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Lun Apr 20, 2009 12:54 pm

Lol, in primul rand sa te intreb pe tine ce experienta ai in forumuri.
Ai mai facut vreodata vreun forum ca sa stii cata munca presupune?
Nu. pentru ca tu ai xeroxat alte forumuri ai luat o poza si ai scris green pe ea si gata.
Scumpa, un forum presupune muuuulta munca si experienta logic, dar ce ai facut tu aici nu se poate numi nici macar scheletul unui forum pentru ca toate chestiile alea care ar trebui sa apara la portal apar si pe pagina principala:roll:
Si vitamina nu`stiu`cum, cati ani ai de crezi ca ete poti descurca cu forumuri
Ceea ce ai facut tu e o jignire, fara suprarae, dar e o munca in zadarar.
Mai bine te lasii de job`ul asta.

Si imi poti da ban daca o parere sincera te deranjeaza :roll: 👅
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

feminin Scorpion Numarul mesajelor : 445

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Lun Apr 20, 2009 4:51 pm

Forumul e inca la inceput, ar trebui sa o iei mai incet.
Abia a fost deschis si mai are mult pana sa ajunga un forum ca lumea, insa nu cred ca sunt necesare jignirile tale, pentru ca noi am lucrat la forumul asta. Daca nu iti place, nu intra.
Sus In jos
http://greeny-mind.forumz.ro
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Lun Apr 20, 2009 5:06 pm

imi pare rau! 1)am mai facut forumuri
2)nu eu am facut portalul si bannerul (nu ma scuz cu asta ,imi plac)
3) nu stiu de ce te amesteci si nu cred ca este treaba ta
4)nu stiu cine te crezi sa imi psui mie sa ma las de forumuri, daca nu iti place nu mai intra , dar nu te mai lega de mine ca nu e treaba ta! :bball:
nu cred ca este ceva copiat de pe alte forumuri si nu inteleg de ce esti asa convis ca tot ce e gresit e facut de mine...dar nu mi se pare nimic gresit.
Termina cu jignirile si ma deranjeaza foarte tare ca ai spus asa convins ca nu am mai facut forumuri nu ai tu de unde sa stii!! Am mai facut daca te intereseaza asa de mult si alte forumuri! :cherry:

Ultima editare efectuata de catre VitaminaK13 in Mar Apr 21, 2009 10:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ciocolata Cu Chimicale=;
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 111
Data de inscriere : 20/04/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Lun Apr 20, 2009 8:09 pm

Scumpa, e clar ca te deranjeaza critica.
Ce vrei sa zic?
Ca e un forum extraordinar? Daca nu e atunci de ce sa mint?
Si crede`ma ca am mai mult experienta in forumuri decat tine.
Sus In jos
[*cleexie<3*]
Cool Girl
Cool Girl

Numarul mesajelor : 203
Data de inscriere : 26/03/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Mar Apr 21, 2009 7:53 am

aaa...am o intrebare...
juluka ce faci cu tema?am terminat-o pe un forum de proba si arata chiar foarte bine.Mai ai nevoie de ea sau o pot folosi pt. altceva?Ca vad ca "ai facut" alta.
A si discutia de mai sus...pai...intr-un fel are dreptate.E cam prost lucrat forumul fara suparare,nu are nimic "nou" care sa il atraga,si cum e la inceput..nah.Nu zic ca eu sunt plina de originalitate pe forumul meu,dar am unele chestii care chiar atrag.Si daca tot cereti pareri nu ar trebui sa va ofticati asa...adica stiu ca e nasol daca faci ceva si nu esti apreciat sau ti se fura munca(aviz pt. juluka)dar incercati sa vedeti totusi cum sta treaba ,totusi ce nu merge...ca daca dati asa o replica,in curand toti cei care isi spun parerea vor fi bannati si veti face forumul exact cum vreti voi,fara sa tineti cont de copyright,de o organizare sau de un regulament ...adca mi se pare ca pe forumul asta staffului ii este mai permisiv regulamentul.
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Mar Apr 21, 2009 10:04 am

Pai Kimi a zis sa o schimb ca sa deschidem forumul, dar daca e gata tema vreau sa o punem. Imi poti da un link sa vad cum arata?
Sus In jos
http://greeny-mind.forumz.ro
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Mar Apr 21, 2009 10:28 am

Nu am experienta in forumuri, nici nu am spus asta! Dar nu pot sa stau si sa astept sa primesc experienta, trebuie sa lucrez pentru a castiga experienta
Daca spuneai pur si simplu parerea ta despre forumul asta,(asta ti se cerea) nu ma deranja , stiu ca nu este INCA un forum extraordinar, dar m-a deranjat ca te-ai legat de mine, nu am facut doar eu forumul si oricum nu e treaba ta cine ce a facut la forum...tu trebuia sa spui parerea doar despre forum nu si despre mine si experienta mea! Am terminat cu asta, nu imi pierd timpul si energia cu certuri!
Sus In jos
Bloody Mary
Little Girl
Little Girl

feminin Sagetator Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Joi Iun 04, 2009 12:34 pm

Mie una imi place, mi se pare dragut si atragator. Mai ales pozele de la sunt/nu sunt mesaje noi.
Sus In jos
http://bloody--mary.blogspot.com
~Juluka~
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Joi Iun 04, 2009 1:55 pm

Ma bucur ca iti place! Si...Welcome!

Little Girl
Little Girl

feminin Sagetator Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 04/06/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Joi Iun 04, 2009 10:20 pm

Merci! Este unul dintre putinele site-uri care chiar imi plac,apropo. Smile
Sus In jos
http://bloody--mary.blogspot.com
Nuclear Boom
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 526
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 82
Localizare : d;uh cauta-ma pe Onicescu 36

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Lun Iun 08, 2009 2:39 pm

ca ete dragut,a dica pentru inceput dragut, si cu useri prietenosi. Singura chestie cre ma enerveaza e cea cu varsta >.>, adica ce conteaza asa de mult, ma rog :-J
Sus In jos
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Mar Iun 09, 2009 5:47 pm

poi nu conteaza foarte mult...daca nu vrei sa iti dai varsta nu te obliga nimeni Wink flower facio cum vrei doar sa fie in regula
Sus In jos
ByBySs
Little Girl
Little Girl

feminin Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 22/04/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Mier Iun 10, 2009 1:29 pm

Imi place forumul!Smile
E ok!Wink
Sus In jos
north_will
Cool Girl
Cool Girl

feminin Balanta Numarul mesajelor : 260
Data de inscriere : 11/06/2009
Localizare : in panza timpului

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Joi Iun 11, 2009 7:43 pm

Imi place!Mai ales culorile care ii dau parca mai multa viata!
Sus In jos
Nuclear Boom
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 526
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 82
Localizare : d;uh cauta-ma pe Onicescu 36

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Mier Iul 01, 2009 3:07 pm

prerea mea este ca admini nu-si prea dau interesul, adica, frate nu situ cum sa ma exprim acum, paote o sa primesc warn sua mai situ eu ce despre asta. Dar ma rog, adica, un admin ar trebuii sa fie macar in topu 3 la postari, un admin ar trebuii sa fie mai responsabil, si nu situ ce sa mai zic am atatea idei.
Forumu trebuie sa aiba ceva in plus fata de celelalte forumuri, acum singura chestie car ma trage e fan-ficu' lu Kiti =3
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Joi Iul 02, 2009 3:36 pm

Recunosc ca nu am mai intrat in ultimul timp prea mult, dar lucrez la o tema noua si am de gand sa mai postez.
Vitaminak13 a fost plecata o saptamana in tabara si de aceea nu a mai intrat, dar o sa intre.

Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Vin Iul 03, 2009 4:03 pm

imi cer scuze ca nu am anuntat ca plec in tabara. Probabil ca u foarte multi stiti dar eu sunt de religie unitariana si la 14 ani e o chesti care din cate stiu eu se numeste "confirmare" nu stiu sigur cum se traduce...si trebuie sa ma pregatesc tare si de cand am intrat in vacanta trebuie sa mergem foarte des la pregatiri si sa invatam si in ultimele 2 sapt am fost in fiecare zi..ok..am terminat povestea...stiu ca nu e vina voastra si nu pot fi considerat un admin bun...in 5 iulie se termina cu asta la biserica si oricum eu imi au silinta sa ma ocup cat mai mult de forum
Sus In jos
bittersweet.
Little Girl
Little Girl

feminin Varsator Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 24
Localizare : pe langa Timisoara

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Dum Iul 05, 2009 10:04 pm

Forumul e nice, numai ca nu e prea activat Smile . Dar presupun ca e la inceput si de-aia.
Sus In jos
alexutzza
Little Girl
Little Girl

feminin Pesti Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 01/08/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Sam Aug 01, 2009 10:53 am

Mi se pare ok dar trebuie schimbate unele lucruri
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Sam Aug 01, 2009 11:06 am

^ Poti sa fii mai explicita, te rog?

Little Girl
Little Girl

feminin Pesti Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 01/08/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Sam Aug 01, 2009 12:03 pm

De exemplu banerul e prea mare si poza de la categorii e foarte mare parerea mea Big grin
Sus In jos
do0olshe
Cool Girl
Cool Girl

feminin Pesti Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   Dum Aug 02, 2009 1:15 pm

mie mi se pare totul bine Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Parerea ta despre acest forum este...   

Sus In jos

Parerea ta despre acest forum este...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum fac o categorie cu 2 subforumuri pe acelasi rand (ca pe acest forum)
» Scripturi pentru forum
» astept parerea voastra a tuturor!
» Ce este si cum se personalizeaza un favicon
» Recuperarea parolei pentru forum si unelte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Greeny Mind :: GREEN MIND :: Parereata ta-
Mergi direct la: