Greeny Mind
Bine ai venit pe forum! Te rog sa te inregistrezi, sau daca esti deja membu al acestiu forum sa te conectezi. Multumesc!
Greeny Mind

Think Green!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cei mai buni prieteni

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

feminin Taur Numarul mesajelor : 258
Data de inscriere : 15/03/2009
Varsta : 23

MesajSubiect: Cei mai buni prieteni   Lun Mar 16, 2009 5:05 pm

Cele mai bune prietene ale mele sunt fetele din grup: Didi, Diana, Andreea si ultima dar nu cea din urma Iulia
in afara grupului: varamea,Diana S., Cristina, Bianca, Ale.... :face:
Care sunt cei mai buni prieteni ai vostri si ce credeti ca va leaga?
:joker:

Ultima editare efectuata de catre VitaminaK13 in Mier Apr 22, 2009 6:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

feminin Scorpion Numarul mesajelor : 445

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Sam Mar 21, 2009 8:48 pm

Best friends: Kimi(fratele meu mai mare) si Didi (fratioara mea geamana)
Other good friends: Diana, Cleexie, Deea, Maria

PE restu le numesc cunostinte lol! Maria se amuza foarte tare pe tema asta..
Sus In jos
http://greeny-mind.forumz.ro
[*cleexie<3*]
Cool Girl
Cool Girl

Numarul mesajelor : 203
Data de inscriere : 26/03/2009

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Mier Apr 01, 2009 6:46 pm

Sys:Deea
Bff:Kappy
ambele sunt colege.
si una din ele e admina [vitaminak13]
Sus In jos
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Mier Apr 01, 2009 6:55 pm

nu-s Kappy.. :evil:
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Apr 02, 2009 5:21 pm

[*cleexie<3*] a scris:
Sys:Deea
Bff:Kappy
ambele sunt colege.
si una din ele e admina [vitaminak13]

si eu???? 😢
Sus In jos
Alina
Little Girl
Little Girl

feminin Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 20/04/2009

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Lun Apr 20, 2009 1:25 pm

O iubesc pe Rikachan... <3
Avem atat de multe in comun... =3
Sus In jos
Rikachan
Little Girl
Little Girl

feminin Numarul mesajelor : 6

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Lun Apr 20, 2009 1:27 pm

Ambele suntem mari fane a animeurilor shoujo-ai 8D
Sus In jos
~dEeYuTzA~
Little Girl
Little Girl

feminin Numarul mesajelor : 1

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Lun Apr 20, 2009 6:37 pm

iubirea mea de'o viata-Diana(cleexie) lol!
in rest,ma inteleg bine si foarte bine cu majoritatea colegelor(unele dintre ele prezente si pe forum Smile )
Sus In jos
Alle.=3
Cool Girl
Cool Girl

feminin Berbec Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 21/03/2009
Varsta : 21
Localizare : In your mind...=3

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Lun Apr 20, 2009 8:13 pm

Phoai,o iubesc pe Lavi mea...Love:X
Ne cunoastem de pe clasa I,o ube foarte mult...=3
Sus In jos
~Juluka~
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Lun Apr 20, 2009 8:33 pm

aa...eu o <3 si pe varuca, Alle
Sus In jos
Diva
Moderator global
Moderator global

feminin Capricorn Numarul mesajelor : 682
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 24
Localizare : ~dark palace~

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Sam Apr 25, 2009 6:49 pm

deci gasca foarte nebuna e formata din: me(normal), Alex(asta-i varamiu), Dani(Taku), Roberto(Yuuki), Razvan(Ruki), Sorin(Kai), Amelia(Aoi), Laurentiu(e si fratele Ameliei), Sonia(sys), Miruna(Ame), Diana(sys), Gaby, Alex, Anca, Ilinca, Bianca(Bibu) si cred ca i-am pus pe toti Suspect
Sus In jos
http://night-fantasy.forumotion.net
Pirate. Queen.
Admin
Admin

feminin Gemeni Numarul mesajelor : 678
Localizare : Pe undeva pe langa Bucuresti,Prin Bucuresti sau sub Bucuresti.Romanica\:d/

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Sam Apr 25, 2009 9:45 pm

Pai...gloabele mele [nu e insulta]: Anna,Lyla,Amalie,Alb`[oaie superioara],Ada,Bro,Chrisz,very
Sus In jos
Black Rose
Little Girl
Little Girl

feminin Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 22/04/2009
Localizare : unde e si el...

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Dum Apr 26, 2009 11:08 am

Nu cred ca ma lasa sa-i pun numele, dar cel mai bun prieten al meu care ma stie in detaliu si sper ca e si reciproc, este un baiat din Bv. L-am cunoscut on line... si desi ne-am certat de multe ori din cele mai marunte prostii, ne-am impacat si acum suntem bine.
Sus In jos
Ciocolata Cu Chimicale=;
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 111

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Apr 30, 2009 3:16 pm

Cred ca o buna parte din voi nici macar nu va dati seama ce inseamna sa ai un prieten cu adevarat.
Si asa era si eu anul trecut pe vremea asta, nu`mi pasa cu cine sunt prietena atata vreme cat parea cat mai "crazy! si facea parte dintr`un grup.
Insa grupul ala pe care vad ca multa lume l`a mentionat o sa se destrame nu peste mult timp. Eu anu` trecut am mers in grecia si cea mai buna prietena m`a lasat singura pentru ca se calari la propriu cu un baiat.Si toti cei din gasca, pe care ii credeam prieteni vreau sa zic ca m`au lasat balta fara motiv si am gasit sprijin intr`o colega care este si la momentul actual o prietena buna, desi nu cea mai buna. Si atunci erau baieti in grecia cu noi si cei care erau se uitau la tine doar daca erai "dotata"
Vreau sa zic ca cei din grupul ala nu facea decat sa se linga, la propiu, in fiecare seara. A fost vorba si de fete care s`au sarutat cu fete. Ideea e ca doar atunci cand esti pusa in fata unei incercari mai grele iti dai seama daca ai sau nu prieteni adevarati. In momentul de fata eu mai sunt prietena cu cei din grupul ala doar pentru ca s`au mai potlot putin, imi place sa ies uneori cu ei la un bowling, la cafenea, dar doar atat. Nu discutam pe mess sau altceva, pur si simplu imi sunt indiferenti desi cu multe fete din grupul ala merg deseori in mall. Si faza e ca nu sunt singura care a plecat din grupul lor...
In momentul de faa sunt considerata de ei o ciudata cred si asta doar din pricina faptulyi ca persoana pe care o iubesc mult de tot, si prietena cea mai buna e cunoscuta pe mess. E poate singura persoana care ma sprijina in orice si desi ne mai ceratm din nimicuri ajungem din nou la aceeasi concluzie: fara certuri o prieenie nu e prietenie, si o iubesc mult de tot.
E din brasov si e mai mare ca mine cu doi ani, dar asta nu ma impiedica sa vorbesc despre absolut orice lucru cu ea, oricum, in curand o sa ne vedem si atunci nu va mai fi prietenie virtuala Smile

Oricum, cine vrea sa citesc ce am zis sa citesc. Dar multe dintre voi aveti probabil doar vreo 12-13 ani, si de aia credeti ca poate lumea va e permisa. Insa, peste putin timp o sa va dati seama ca baietii vor si altceva decat o prietenie si rasete cu o fata. Nu zic sa nu va distrati, eu fac asta des, dar sa nu ajungeti prea dependente de un baiat si sa va implicati in grupul lui ca dupa ce va despartiti sa va ignore toti. Peste ceva vreme o sa vedeti ca din grupurile astea ale voastre nu va mai ramane foarte mare lucru, mai bine va cautati pe cineva cu care sa puteti vorbi absolut totul pana la urma.
Sus In jos
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Apr 30, 2009 7:59 pm

eu consuder ca stiu ce inseamna o prietenie adevarata...dar poate nu am dat inca de ea... oricum ma inteleg forte bine cu pers mentionate mai sus...dar poate ca tu te referi putin la altceva...adica o prietena care te intelege, poti vb cu ea si va ajutati reciproc si dupa parerea mea este foarte importanta comunicarea aici
Sus In jos
Ciocolata Cu Chimicale=;
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 111

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Apr 30, 2009 8:13 pm

Nu ma refer la asta. Ma refer la altceva. Adica un prieten care poate sa te ajute indiferent de situaie, ca acum incercam marea cu degetul s spunem ca nu`i adanca, sa ajungi mai mare si dupa o sa iti dai seama la ce ma refer.
Si da, comunicarea e importanta, dar nu stiu cati ani ai, banuiesc ca 13, dar daca acum ai o gasca ea se va destrama in curand, sau cel putin cand intrati la liceu, norocul meu ca raman in acelasi liceu si de la a9a in sus, ma rog, oricum nu ma astept sa ma inteleaga cineva, pentru ca as asunt eu si daca zic negru inseamna ca e alb, in traducere snt imprevizibila si nu i`ai da seama niciodata ce vreau sa pun cu ade varat
ma rog, o sa vorbim putin mai incolo, pentru ca "a te ointelege bine nu e suficient ca sa ai o prietenie buna, bineinteles ca si eu ma inteleg bine cu unii cand le dau tema sa copie sau cand facem impreuna prostii, chiulul, farse pentru profi, copiatul la teze ..
in fine, cred ca o sa iti dai seama singura la ce ma refer.
Sus In jos
[*cleexie<3*]
Cool Girl
Cool Girl

Numarul mesajelor : 203
Data de inscriere : 26/03/2009

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Apr 30, 2009 8:22 pm

aa..
nush daca varsta conteaza neaparat..dar ai dreptate
si eu am facut parte din acelasi grup in care e si kinga,pana acum cateva luni,si sincer cred ca e mai bine ca m-am indepartat de unele persoane.
ok,cu kinga inca ma inteleg bine,dar..nush..e o diferenta mare de gandire intre unele persoane din grup[majoritatea] si modul in care eu si prietena mea cea mai buna intelegem lucrurile...asa ca am decis sa nu facem parte din nici un grup din scoala,ceea ce cred ca e mai bine pt. prietenia noastra.
ok,cred ca m-am repetat,dar asta e.
ideea e ca nu e destul sa te intalnesti des cu o persoana,sa vorbiti si sa va dati cadouri daca nu sunteti pe aceeasi lungime de unde.
Sus In jos
Diva
Moderator global
Moderator global

feminin Capricorn Numarul mesajelor : 682
Varsta : 24
Localizare : ~dark palace~

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Apr 30, 2009 8:26 pm

mah, sincer varsta chiar nu conteaza...cei pe care i-am mentionat nu am facut-o degeaba..ii cunosc foarte bine de atata timp, cativa sunt chiar cu 2 ani mai mri decat mine, dar asta nu conteaza
whatever..fiecare percepe in felul lui, dara asta e alta poveste..prietenia e e prietenie, prieteni falsi sau adevarati...tot acolo ajungi

...~Aishiteru The GazettE~...
...I wanna pe mine cuz i love you!...and because I need you!...and because I feel you right here, with me...

Why does your pain touch me so? Surely It's because I was afraid of repeating history and losing you!...
Sus In jos
http://night-fantasy.forumotion.net
VitaminaK13
Cool Girl
Cool Girl

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Vin Mai 01, 2009 7:28 pm

aici am sa te contrazic putin, pt puncte de suspensie, chiar daca am 13 ani...luna asta 14...comunic foarte deschis cu parintii mei si cu inca o persoana tot cam de varsta parintilor mei care ma ajuta enorm, char daca stiu ca gasca noastra de acum se va destrama, nu ma mir deloc, nici nu m-am gandit ca vom ramane prietene pe vecie, e imposibil, popate ca esti mai mare, ai trecut prin mai multe si acum cand auzi de un copil de 13 ani ti se pare ca vorbeste fara el si nu prea stie el pe ce lume este...crede-ma ca stiu uneori mai bine decat altii de varsta mea.. si chiar ieri am avut o discutie pe tema asta cu persoana respectiva si m-a ajutat foarte mult. Stiu ca prietenii pe care ii am acum nu o sa ii am si peste cativa ani...dar sper sa fie bine, mai bine si sa ma ajute, sa ma inteleaga indiferent de situatie. Eu cred ca inca nu am gasit o prietena(in adevaratul sens al cuvantului)...defapt o prietena..am gasit...dar nu imi poate fi ce mai buna prietena , deci nu imi ajunge, =>nu am gasit persoana pe care sper ca o voi gasi in liceu
Sus In jos
Pirate. Queen.
Admin
Admin

feminin Gemeni Numarul mesajelor : 678
Localizare : Pe undeva pe langa Bucuresti,Prin Bucuresti sau sub Bucuresti.Romanica\:d/

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Sam Mai 02, 2009 9:32 am

Pot spune ca stiu ce-i aia prietenie adevarata...nu-s genul de copil rasfatat crescuta in puf ce nu stie ce-i viata.Am trecut prin destule.Si cu cei mentionati mai sus ma inteleg foarte bine, dar nu am atata incredere incat sa spun ca as face orice pentru ei..desi am avut.Nu mai am incredere in nimeni.Exista o persoana pentru care chiar as face mai orice, care a fost alaturi de mine de cand eram in dres si pot sa zic ca fara ea nu puteam sa ajung aici.Desi ne-am racit

その惑星を保存自分を殺し
traducere

...si acum...treci la treaba!
Sus In jos
Beatrice
Integrated
Integrated

feminin Sagetator Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 26/05/2009
Varsta : 25
Localizare : Slatina

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Mar Mai 26, 2009 7:58 pm

Best friends:Alina(Rere), Adina(varamea).Ele ma cunosc cel mai bine, ma inteleg ma ajuta etc.
Other friends:Oana,Alina, Cristina, Andreea.etc

Apropo de prietenie adevarata.Acum ceva timp am patit-o si eu cu o prietena "cea mai buna" cica si de atunci am avut grija de persoanele care sunt langa mine

Big grin:D
Sus In jos
Luna.
Little Girl
Little Girl

feminin Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 26/05/2009

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Mar Mai 26, 2009 8:18 pm

Eu nu mai am "prietene" cu duiumu' cum aveam acum cateva luni.
Ma rog, pana la urma s-au dovedit toate niste profitoare.
Desigur, inca ma mai inteleg oarecum cu ele, insa nu o tin foarte strans.
Singura mea prietena este Zuzu. :x O cunosc din clasa a1a, insa prietene apropiate suntem doar de prin clasa a5a.
Ea este cu un an mai mare ca mine si judeca mult mai ... bine. E un sprijin pentru mine, si, la randul meu, sper sa sa fiu si eu la fel pt ea.
Sus In jos
Nuclear Boom
Moderator global
Moderator global

feminin Taur Numarul mesajelor : 526
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 83
Localizare : d;uh cauta-ma pe Onicescu 36

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Mar Iun 02, 2009 7:39 pm

Eu sunt o ciudatica
Pai cea mai vehce prietena a mea o cunosc de vreo 12-13 ani, pe numele pe persoana fizcia Alexandra , asa urmatoare mea cea mai buna preitena stiti voi e in retea e super-de-treaba si ne potrivim si la zodii, o cheama Andreea. Dupa aia colega'mea de banca e o prietena destul de buna pe care o cheama tot Andreea XD
asa, am o preitena Merishor, care ne cunaostem de cateva zile da suntem deja ca surorile, de ce? pentru ca semanam
Sus In jos
immortal.bleed.
Little Girl
Little Girl

feminin Pesti Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 03/06/2009
Localizare : Mangalia\Constanta

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Mier Iun 03, 2009 8:37 pm

[b]hmm.Coke.weed.cigarettes.Jaky.D.mentos.nestea.coffe.xD.
Laughing.
Joke;).
pai.Lelow.Bob'.D.si atat.Purice:-<.[eh:-j.poveste luuungaX(.]Corne.Ganea.Endis.Cristiii.Bro'.
Sus In jos
Ada
Integrated
Integrated

feminin Gemeni Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 03/06/2009
Localizare : Deep in your heart:x

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Joi Iun 04, 2009 8:20 am

Un bun prieten e greu de gasit.Majoritatea prietenilor pe care i'am avut au fost profitori.Dar acum cunosc o persoana care ma ajuta sa trec peste orice,suntem ca 2 surori:x.Bff:Alinaaaa(FakeSmile):x. Love
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   

Sus In jos

Cei mai buni prieteni
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Greeny Mind :: LIFE & RELATIONSHIP :: Friends-
Mergi direct la: